Pracownik biurowy (K/M)

Miejsce pracy: Magnice

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za korespondencję przychodzącą i wychodzącą,
  • wprowadzanie faktur do systemu firmowego,
  • koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów firmy,
  • koordynowanie spotkań służbowych, oraz kalendarza spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • obsługa gości (również w języku angielskim),
  • wsparcie działu prawnego w przygotowywaniu prostych pism wedle ustalonych wzorów,
  • przygotowywanie dokumentów do wysyłki (drukowanie, kopiowanie, przekazanie do podpisu, odbiór podpisanych dokumentów),
  • archiwizacja/skanowanie dokumentów,
  • uzupełnianie danych w systemie/prowadzenie rejestru spraw działu prawnego.

Nasze wymagania:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dobra znajomość obsługi MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • odpowiedzialność, terminowość, dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność,
  • otwartość na nowe zagadnienia;

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę stacjonarną z możliwością pracy hybrydowej w zależności od bieżących zadań, w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego)
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat.