Specjalista/-tka ds. analiz sprzedażowych – Qlik Sense

Miejsce pracy: Magnice

Pasjonuje Cię tworzenie nowoczesnych aplikacji raportowych czy kokpitów managerskich?

Lubisz projektować i rozwijać nowoczesne narzędzia analityczne?

Nasz zespół specjalistów ukierunkowuje się w tym zakresie, budując aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stawiając za cel stworzenie zaawansowanego technologicznie systemu raportowego naszej firmy.

Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań raportowo-analitycznych w naszej firmie, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Twoje zadania

  • Projektowanie, wdrażanie i automatyzacja raportów, z wykorzystaniem dostępnych narzędzi (Qlik Sence + Excel + VBA)
  • wizualizacja wyników oraz dostosowywanie ich do potrzeb odbiorców biznesowych,
  • przygotowywanie raportów cyklicznych/zestawień oraz raportów ad hoc, wspomagających decyzje w Pionie Sprzedaży,
  • analityczne oraz raportowe wsparcie zarządzających liniami biznesowymi,
  • współpraca z innymi pionami w celu zdefiniowania wymagań dotyczących raportów,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania i analizy danych.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z analizą wykorzystującą narzędzia BI (praca w Qlik Sense oraz analiza danych w obszarze sprzedaży będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość języka SQL, relacyjnych baz danych i związanej z tym optymalizacji obliczeń/zapytań,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu i tworzeniu automatyzacji procesów biznesowych z wykorzystaniem pakietu Microsoft Office i narzędzi BI,
  • zaawansowana znajomość MS Excel (PowerQuery, PowerPivot, modele danych),
  • zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków z danych,
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina w planowaniu i realizowaniu zadań.

To oferujemy

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • samodzielne i rozwojowe stanowisko pracy, szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, wsparcie w realizacji sportowych pasji),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)
  • Dołączając do działu analiz możesz liczyć na:
  • CIEKAWE ZADANIA: Projektując funkcjonalności aplikacji, budujemy uniwersalne narzędzia, które mogą być elastycznie konfigurowane. Jeżeli lubisz kodować, to świetnie odnajdziesz się w środowisku Qlik Sense.
  • REALNY WPŁYW NA PROJEKT: Szukamy osób, które szybko staną się istotną częścią naszego zespołu. Zależy nam na tym, byś aktywnie uczestniczył w projektowaniu rozwiązań. Chcemy wykorzystać Twoją wiedzę i doświadczenie w procesie doskonalenia i rozwoju systemu.
  • KULTURA PRACY: Stanowimy zgrany zespół, w którym nasi specjaliści efektywnie współpracują przy realizacji celów biznesowych. Profesjonalne narzędzia, rozwój systemu, praca zdalna (obecnie; docelowo - system hybrydowy) oraz empatia osób zarządzających projektem, tworzą nietuzinkowe i przyjazne środowisko dla codziennej pracy.
  • DŁUGOFALOWA WIZJA WSPÓŁPRACY: Nasz system jest świetnie przyjmowany przez odbiorców. Chcemy go doskonalić i rozwijać, aby skutecznie wykorzystywać jego możliwości w analityce biznesowej firmy. Mamy mnóstwo pomysłów, żeby uczynić go jeszcze lepszym i chcemy je konsekwentnie wdrażać w życie w kolejnych latach.