Microsoft Junior Product Manager

Miejsce pracy: Magnice k/Bielan Wrocławskich

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • wspieranie Product Managera w codziennych obowiązkach,
  • kontrola całego procesu sprzedaży produktów Microsoft 365 (pozyskanie projektu, sprzedaż, obsługa posprzedażna),
  • przygotowywanie wycen,
  • wsparcie partnerów w obszarze Microsoft 365,
  • planowanie, przygotowanie i prowadzenie webinariów z zakresu MS 365,
  • rozwój bazy partnerów i utrzymywanie długofalowych relacji z nimi.

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym (mile widziane w branży IT),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z klientami,
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń w obszarze zarządzania produktami Microsoft 365,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point),
  • umiejętności prezentacyjne i szkoleniowe,
  • umiejętności analityczne,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do pracy od pn do pt między 9. a 17.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • współpracę z jedną z najlepiej rozpoznawanych marek na rynku,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, dofinansowanie sportowych pasji, program zakupów pracowniczych).