Cloud Solutions Product Manager (K/M)

Miejsce pracy: Warszawa

« Back to all job offers

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie i odpowiedzialność za realizację planów budżetowych produktów chmurowych,
  • odpowiedzialność za podstawowe parametry sprzedażowe: obrót, zysk, poziom marży, udziały w rynku,
  • utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z vendorem (m.in. planowanie działań marketingowych i szkoleń, nadzór nad funduszami marketingowymi, udział w spotkaniach i konferencjach vendora),
  • analiza i monitoring otoczenia rynkowego,
  • rozwój bazy klientów i ścisła współpraca z większymi partnerami,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń, zarówno wewnętrznych jak i dla partnerów,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań i usług, które AB S.A. może wdrożyć do sprzedaży,
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za rozwój platformy chmurowej AB S.A.,
  • raportowanie działań do przełożonych.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem produktem,
  • dobra znajomość rynku usług chmurowych (głównie: hosting, kolokacje, certyfikaty SSL, domeny, usługi bazodanowe, backup),
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z wiodącymi dostawcami usług chmurowych i/lub vendorami, takimi jak Veem lub Oracle,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim, zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne (analiza raportów, marżowość, budżetowanie, zarządzanie funduszami marketingowymi, przeliczniki walutowe),
  • nastawienie na budowanie partnerskich relacji,
  • umiejętności prezentacyjne i szkoleniowe,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B i mobilność,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office (szczególnie Excel).

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy i swobodę działania,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: wspieranie sportowych pasji, dofinansowanie nauki języków, fundusz świadczeń socjalnych),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat J