Staż w Dziale Zarządzania Produktem

Miejsce pracy: Wrocław

« Back to all job offers

Twoje zadania:

  • wspieranie Product Managera w codziennych obowiązkach,
  • wprowadzanie zamówień i monitorowanie procesu ich realizacji,
  • analiza stanów magazynowych, backlogów
  • rozwijanie oferty usług serwisowych (rozszerzenia gwarancji itp.)
  • rejestracja projektów
  • obsługa wybranych zapytań ofertowych
  • przygotowywanie zestawień, raportów

Nasze wymagania:

  •  status studenta/-tki i dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
  • chęć zdobywania doświadczenia w obszarze zakupów i  zarządzania produktem,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • umiejętności analityczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z dostawcami,
  • sprawne obsługiwanie pakietu MsOffice (szczególnie Excel).

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • płatny staż w strukturach jednego z największych dystrybutorów w Europie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i współpracę z doświadczonymi Product Managerami,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • szeroki pakiet benefitów m.in. zajęcia z języków obcych, dofinansowanie karty MultiSport.