Business Development Manager ds. serwerów (K/M)

Miejsce pracy: Warszawa

« Back to all job offers

Twoje zadania:

  • wsparcie Product Managerów w działaniach nakierowanych na rozwój i zarządzanie kategorią produktów Microsoft serwer OEM i ROK;
  • prowadzenie i koordynowanie działań handlowych, mających na celu zwiększenie przychodów na liniach produktowych MS OEM i ROK;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z dostawcami (producentami) oraz kluczowym partnerami biznesowymi w danym obszarze;
  • aktywne promowanie na rynku przypisanej oferty produktowej;
  • ścisła współpraca z działem handlowym;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla partnerów i pracowników działu handlowego;
  • inicjowanie wewnętrznych i zewnętrznych akcji promocyjnych;
  • uczestnictwo w targach, konferencjach branżowych i szkoleniach;
  • monitorowanie i analizowanie rynku i bezpośredniej konkurencji.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość rynku serwerowego w Polsce;
  • swobodna komunikacja w języku angielskim, zarówno w mowie jak i w piśmie (łącznie z technicznym angielskim);
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne (analiza raportów, marżowość, budżetowanie, zarządzanie funduszami marketingowymi, przeliczniki walutowe);
  • nastawienie na budowanie partnerskich relacji;
  • swoboda w wystąpieniach publicznych, umiejętności prezentacyjne i szkoleniowe;
  • gotowość do częstych podróży służbowych;
  • prawo jazdy kat. B i mobilność;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy i swobodę działania,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: wspieranie sportowych pasji, dofinansowanie nauki języka, ),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat J