Księgowa/-y

Miejsce pracy: Magnice

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur zakupowych,
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • obsługę transakcji wewnątrzwspólnotowych - zakup,
  • segregację i archiwizację dokumentów księgowych,
  • inne obowiązki związane z bieżącą pracą w księgowości.

Nasze wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w księgowości,
  • wykształcenie kierunkowe w zakresie finansów i rachunkowości,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • odpowiedzialną i rozwijającą pracę w doświadczonym zespole,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, wsparcie w realizacji sportowych pasji),
  • przyjazna atmosfera pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)