Referent ds. rozliczeń w dziale kontrolingu

Miejsce pracy: Magnice

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne administrowanie dużym zbiorem dokumentów, w tym wprowadzanie do systemu i rozliczanie dokumentów, dbałość o sprawny przebieg dokumentów,
  • samodzielne przygotowywanie raportów na potrzeby działu oraz uczestniczenie w sporządzaniu informacji zarządczej dla kierownictwa Grupy AB,
  • współudział w projektowaniu narzędzi i procesów w dziale.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci kierunków: finanse, ekonomia, rachunkowość, matematyka,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność (praca wymaga częstych kontaktów z wieloma osobami w organizacji),
  • skrupulatność, odpowiedzialność oraz umiejętność planowania.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • szeroki pakiet benefitów m.in. zajęcia z języków obcych, dofinansowanie karty MultiSport
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat 😊