Specjalista/-tka ds. wsparcia sprzedaży Windows

Miejsce pracy: Magnice

« Back to all job offers

Twoje zadania:

  • wsparcie Product Managera w rozwoju i zarządzaniu kategorią produktów Microsoft Windows OEM, ESD, FPP;
  • prowadzenie i koordynowanie działań handlowych, mających na celu zwiększenie sprzedaży produktów Microsoft Windows;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Microsoft oraz kluczowymi partnerami biznesowymi w danym obszarze;
  • aktywne promowanie na rynku przypisanej oferty produktowej;
  • ścisła współpraca z działem handlowym;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla partnerów i pracowników działu handlowego;
  • inicjowanie wewnętrznych i zewnętrznych akcji promocyjnych;
  • uczestnictwo w targach, konferencjach branżowych i szkoleniach;
  • monitorowanie i analizowanie rynku i bezpośredniej konkurencji.

Nasze wymagania:

  • swobodna komunikacja w języku angielskim (zarówno w mowie jak i w piśmie),
  • doświadczenie w sprzedaży w obsłudze klienta biznesowego,
  • zainteresowanie produktami Microsoft,
  • kreatywność i otwartość na wychodzenie poza schematy.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie nauki języków),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)