Specjalista/-ka ds. PR

Miejsce pracy: Magnice

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i dystrybucja komunikatów prasowych - biznesowych,
  • kontakt z wydawcami i redakcjami kluczowych tytułów prasowych, serwisów internetowych,
  • tworzenie contentu (copy&video) w oparciu o dane biznesowe - komunikaty do: social media, komentarze do prasy branżowej, artykuły,
  • zarządzanie kanałami social media (Linkedin, Twitter, Facebook, Youtube),
  • wsparcie PR do realizowanych projektów,
  • udział w wydarzeniach branżowych,
  • monitoring mediów,
  • współpraca przy tworzeniu treści w kanałach Social Media,
  • zarządzanie budżetem PR
  • raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie pracy po stronie klienta lub agencji PR,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • swobodne formułowanie myśli i redagowanie tekstów,
  • doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media.

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy w spółce notowanej na GPW,
  • możliwość współpracy z największymi producentami elektroniki na świecie.
  • wsparcie w realizacji swoich pomysłów i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, wsparcie w realizacji sportowych pasji, fundusz świadczeń socjalnych),
  • przyjazną atmosfera pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)