Key Account Manager AGD

Miejsce pracy: Wrocław

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • rozwój sprzedaży produktów AGD (MDA/SDA) wśród strategicznych retailowych klientów spółki,
  • budowanie portfolio produktowego w kanałach sprzedażowych klienta (offline, online),
  • planowanie akcji marketingowych w kanałach komunikacyjnych klienta,
  • wspólnie z zespołem planowanie przyszłej dostępności dla obsługiwanych klientów,
  • prowadzenie negocjacji cenowych oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • monitorowanie rynku oraz konkurencji,
  • rzetelne i terminowe przygotowywanie raportów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • udział w targach branżowych oraz szkoleniach.

Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży B2B w segmencie AGD,
  • umiejętność poruszania się w środowisku działu zakupów sieci handlowych (food, electro),
  • umiejętność szukania rozwiązań,
  • umiejętność  priorytetyzowania zadań,
  • samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i otwartość,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

To oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy i swobodę działania,

  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,

  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: wspieranie sportowych pasji, dofinansowanie nauki języków, opieka medyczna),

  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)