Servers & Storage Product Manager (K/M)

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • rozwój i zarządzanie powierzoną kategorią produktów - serwerów, pamięci masowych,
  • prowadzenie i koordynowanie działań handlowych mających na celu zwiększenie przychodów na powierzonych liniach produktowych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z dostawcami (producentami) oraz kluczowym partnerami biznesowymi w danym obszarze,
  • tworzenie oferty produktowej i współtworzenie polityki cenowej,
  • ścisła współpraca z działem handlowym,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla partnerów i pracowników działu handlowego,
  • inicjowanie wewnętrznych i zewnętrznych akcji promocyjnych,
  • uczestnictwo w targach, konferencjach branżowych i szkoleniach,
  • monitorowanie i analizowanie rynku i bezpośredniej konkurencji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy z partnerami biznesowymi na analogicznym stanowisku w dziale zakupów/handlowym,
  • znajomość rynku serwerów, pamięci masowych oraz oferowanych na tym rynku technologii,
  • połączenie nastawienia na budowanie relacji z silną orientacją na realizację założonych celów biznesowych,
  • umiejętności analityczne,
  • samodzielność w myśleniu i działaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z partnerami,
  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (szczególnie Excel i Power Point),
  • prawo jazdy kat. B i mobilność.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy i swobodę działania,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: wspieranie sportowych pasji, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie karty Multisport),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat J