Inżynier systemowy CCTV

Miejsce pracy: Magnice

« Back to all job offers

Opis stanowiska:
Inżynier Systemowy - inżynier wsparcia procesów sprzedażowych realizujący projekty w obszarze infrastruktury CCTV, w szczególności w oparciu o technologie takich firm jak Axis, Mobotix, Ganz.
Twój zakres obowiązków:
• analiza wymagań Klientów pod kątem budowania prostych rozwiązań infrastruktury CCTV, projektowanie takich rozwiązań oraz dobór komponentów sprzętowych i software"owych,
• realizacja zadań w ramach projektów ofertowych,
• presales techniczny i wsparcie merytoryczne Klienta przy wyborze technologii/rozwiązania,
• pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń wewnętrznych i dla Klientów,
• pomoc w przygotowaniu Proof of Concept (PoC),
• merytoryczne wsparcie działu handlowego przy budowaniu ofert na rozwiązania infrastruktury CCTV.

Nasze wymagania:
• znajomość produktów rynku CCTV, a w szczególności rozwiązań firm Axis, Mobotix, Ganz etc.,
• komunikatywność i gotowość do prowadzenia szkoleń,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:
• pracę w przyjaznym zespole specjalistów i pasjonatów nowoczesnych technologii,
• dostęp do najnowszych technologii z zakresu rozwiązań infrastruktury IT oraz CCTV,
• udział w licznych i ciekawych szkoleniach technicznych jak również językowych,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• udział w ciekawych projektach,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie karty Multisport, imprezy integracyjne, wsparcie sportowych pasji).