Business Development Manager CCTV (K/M)

Miejsce pracy: Warszawa

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • rozwój powierzonej kategorii produktów - zaawansowanych rozwiązań CCTV,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z dostawcami oraz producentami,
  • regularne wizyty u dotychczasowych i potencjalnych partnerów,
  • koordynacja polityki cenowej powierzonej linii produktowej,
  • współpraca z Działem Handlowym,
  • inicjowanie wewnętrznych i zewnętrznych akcji promocyjnych,
  • uczestnictwo w targach, konferencjach branżowych i szkoleniach,
  • monitorowanie i analizowanie rynku i bezpośredniej konkurencji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w Dziale Zakupów/Handlowym, w segmencie enterprise,
  • znajomość rynku produktów i rozwiązań CCTV w Polsce i specyfiki tych produktów,
  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z partnerami
  • nastawienie na budowanie relacji połączone z silną orientacją na realizację założonych celów biznesowych,
  • samodzielność w myśleniu i działaniu,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point),
  • prawo jazdy kat. B i mobilność.
  • gotowość do pracy w systemie 70/30 - 70% pracy w terenie/30% pracy stacjonarnej.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy i swobodę działania,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: wspieranie sportowych pasji, dofinansowanie nauki języków, opieka medyczna),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat J