Specjalista ds. marketingu

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja działań marketingowych dla kategorii produktowej: zabawki;
  • serwis strony internetowej;
  • komunikacja na kanałach social media;
  • współpraca z zespołem sprzedażowym i product managerami;
  • przygotowywanie i analiza działań digitalowych;
  • realizacja działań wsparcia sprzedaży w tym poprzez realizację: szkoleń, konkursów, promocji, kampanii online;
  • współpraca z zewnętrznymi wykonawcami i dostawcami w tym z agencjami reklamowymi, marketingowymi oraz mediami;
  • raportowanie wyników realizowanych działań marketingowych;
  • organizacja eventów: targi (online i offline), spotkania firmowe;
  • udział w targach, organizacja i koordynacja stoiska;
  • udział w przygotowywaniu gazetek promocyjnych;
  • opracowywanie i wysyłka newsletterów.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing);
  • posiada minimum 2- letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • ma doświadczenie w realizowaniu samodzielnych projektów marketingowych;
  • posiada umiejętność planowania i wdrażania działań marketingowych;
  • sprawnie obsługuje pakiet MS Office;
  • swobodnie porusza się w Social Media - minimum Facebook, Linkedin;
  • jest komunikatywna oraz posiada umiejętności negocjacyjne;
  • posiada dobre umiejętności zarządzania czasem i zadaniami;
  • jest samodzielna, kreatywna, zorganizowana i zaangażowana.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań;
  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku;
  • wsparcie w realizowaniu sportowych pasji;
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie karty Multisport, imprezy integracyjne);
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat.