Area Sales Manager (K/M)

Miejsce pracy: Wrocław

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z szeroką bazą klientów B2B (rynek 'Small Medium Business') na powierzonym terenie - woj. dolnośląskie, opolskie
  • współpraca z klientami, których główną cechą działalności jest dalsza odsprzedaż zakupionego asortymentu oraz z salonami partnerskimi,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • negocjowanie warunków handlowych i umów handlowych,
  • komunikacja z wieloma działami w organizacji, które mają wpływ na finalną realizację powierzonych zadań,
  • praca na wewnętrznych programach firmy (np. CRM, program sprzedażowy).

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie - 4 dni (woj. dolnośląskie, opolskie), 1 dzień w trybie Home Office na potrzeby raportowe z przeprowadzanych spotkań,
  • mile widziana znajomość branży IT, CE, AGD oraz pracy u dystrybutora, SubDistri lub producenta jako opiekun dużej bazy klientów,
  • analityczne myślenie oraz wyciąganie wniosków na podstawie danych sprzedażowych,
  • umiejętność planowania i podejmowania decyzji oraz diagnozowania potrzeb rynku,
  • naturalna zdolność do tworzenia, utrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych,
  • umiejętność pracy w trybie zadaniowym oraz radzenie sobie z wykonywaniem zadań pod presją czasu,
  • wysoka orientacja na klienta w poszukiwaniu niestandardowych i skutecznych rozwiązań w procesach sprzedażowych,
  • praca w zespole i dla zespołu celem efektywnej realizacji wyniku grupowego,
  • mobilność - prawo jazdy 'kat B'.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy i swobodę działania,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie nauki języka),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat.