Junior Product Manager (urządzenia drukujące)

Miejsce pracy: Magnice

« Back to all job offers

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie Product Managera w codziennych obowiązkach,
  • prowadzenie rozliczeń budżetów i funduszy z dostawcą oraz klientami,
  • współpraca z Działem Handlowym,
  • przygotowanie ofert dla klientów i koordynacja ustalonych zamówień klientów,
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Product Managera oraz dostawcy,
  • analiza stanów magazynowych, proponowanie zamówień towaru i kontrola dostępności towaru.

Nasze wymagania:

  • zdobyte pierwsze doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym (mile widziane w branży IT),
  • podstawowa znajomość rynku IT, sprzętu i nowych technologii
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Outlook i Power Point),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • skrupulatność i dokładność w działaniach,
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku między 9 a 17.

To oferujemy:

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • współpracę z jedną z najlepiej rozpoznawanych marek na rynku,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • pracę w systemie hybrydowym (HO + 2 dni biurowe w miesiącu),
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, dofinansowanie sportowych pasji).