Integration Academy with a kick

W dniach 25-26 września 2014 roku odbyła się kolejna edycja Akademii Integracji – konferencji organizowanej przez AB SA dla swoich Partnerów.

Tym razem Partnerzy firmy zgromadzili się w Opalenicy, gdzie zapoznali się z prezentacjami poszczególnymi vendorów. Licznie zgromadzeni goście, którzy przyjechali do Opalenicy z całej Polski, bardzo wysoko ocenili poziom merytoryczny kolejnych wystąpień.

Po konferencji na uczestników czekały wyjątkowe atrakcje. Goście mogli się m.in. osobiście przekonać, jakich wrażeń dostarcza skok z samolotu. Na zaproszenie AB SA odwiedzili bowiem tunel aerodynamiczny w Lesznie, który pozwala imitować stany, jakich doświadcza skoczek w trakcie swobodnego lotu. Do dyspozycji uczestników były także najnowocześniejsze gogle rzeczywistości wirtualnej – Oculus Rift – które na tegorocznych targach E3 w Los Angeles zdobyły pierwszą nagrodę.

Tegorocznej Akademii Integracji partnerowali: AT&T, Emerson, HP, Microsoft i Samsung. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja magazynu CRN.